UV LIGHT PÁRTY

Za použití UV světel a UV barev na obličej pořádáme tuto jedinečnou akci na půdě ČZU.

Hudba je sice trochu temnější, ale to k té tmě a UV světlům patří, ne?

KARNEVAL

Znáte Daniela Nekonečného?

Tak v tom případě víte, o co jde, miláčkové. Latinoamerická hudba, kostýmy jak se patří, tak už jenom rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

VÍTÁNÍ

semestru

Jak jinak zahájit semestr, než pořádným mejdanem u nás v kampusu ČZU.

Každoročně proto pořádáme vítání zimního semestru v našem milovaném klubu C, abychom s klidným svědomím mohli začít studovat.

AFTER PARTY

Seznamovacích kurzů

Jaký by to byl seznamovací kurz bez pořádné afterpárty?

To snas nikdo nechce vědět, proto pro vás pořádáme after párty v klubu C, kde můžete zavzpomínat na kapelu Jen music, topalki a znovu vyzvat náš instruktorský tým nebo se jen tak znovu potkat se všemi ze svého týmu.

MOVEMBER

párty

Listopad je jasnej. Buď nosíš Mustache, nebo se směješ lidem s Mustache, nic mezi tím.

Proto jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným a uspořádat párty, z které část vybraného vstupného věnujeme nadaci Movember, která pomáhá bojovat mužům s rakovinou prostaty.

VALENTÝNSKÁ PÁRTY

14. února je den, kdy zamilované hrdličky chodí na večeře a do kina. My teda ne, my tu máte další z řady tématických párty. Našlapaný Djský line up a samozřejmě amorek nesmí chybět. Co se stane, pokud vás nad ránem střelí šípem lásky?

VELIKONOČNÍ PÁRTY

S Velikonoci se pojí pořádná domácí pálenka, pomláska, kraslice a zajíček. Vzali jsme všechno dohromady a uspořádali  na závěr letního semestru Velikonoční nadílku plnou soutěží, pálenky při účasti našich rezidenčních DJs. 

NAŠE

JEDINEČNÉ AKCE

Snažíme se tím co děláme být unikátní, proto jsme za celou dobu našeho působení přišli s netradičními, jedinečnými akcemi, které na ostatních vysokých školách nenajdete.

SPEED DATING

Jeden stůl, jeden muž, jedna žena, 2 minuty. Ideální složení pro nalezení své drahé polovičky.

Nebo se jen tak seznámit s dalšími lidmi na ČZU, je to na vás.

GLADIATOR NIGHT

Akce, při které se klub C změní na ring. Přehlídka bojových sportů jako je thajský box, MMA, zápas v plavkách v bazénku nebo také sumo.

RED BULL iBATTLE

Společně s Red Bull se konala tato akce mimo areál ČZU a to v radlické kulturní sportovně. Při této akci jde o dokonalý výběr muziky, při které dvojice, která získá největší a nejhlasitější ovace vyhrává.

DEN REKORDŮ

Každý z nás to zná. Ranní jízd autobusem číslo 107 je pech. Společně jsme se pokusili zjistit, kolik se nás tam vlastně vejde. No a za přítomnosti médií se nám podařilo stanovit zápis do guinessovy knihy rekordů s počtem pasažérů 180.