Vícedenní akce

Během roku pořádáme celou řadu vícedenních akcí s bohatým programem - třeba seznamováky pro prváky, ČZU:Go! Winter Edition, Survival kurzy nebo ČZU:Go! Reloaded...

 

Večerní akce

Každoročně pořádáme cca patnáct jednodenních akcí v areálu ČZU - filmové MovieNights, seznamovací Speeddating a přibližně desítku tématických párty - Valentýnskou, Halloweenskou, Velikonoční...  

 

 

Podpora studia

Párty nejsou všechno! Během roku se snažíme pomáhat zejména prvákům při studiu - organizujeme bezplatné kurzy prezentace a rétoriky,  připravujeme prověřené studijní materiály a mnoho dalšího.

 

 
 
 

Máte po zkouškovém a chcete to jít oslavit? Máte přítelkyni, ale nenapadá vás, kam ji vzít na sv. Valentýna?

 

Tak máme pro vás jedinečnou příležitost. Přijďte na první párty letního semestru pořádanou ČZU:Go!, kde se můžete těšit na známé světélkující lightsticky, které oddělí zadané od nezadaných, našlapané playlisty našich djs Zeekee a Pomo, sestavené speciálně pro tento den ve stylu RETRO, kde hudba bude postupovat napříč lety.

 

Můžete se těšit i na legendární symbol lásky, amorka, který bude chodit mezi vámi a za jednoduchý úkol či otázku, na kterou odpovíte správně, obdržíte panáka zdarma. Doporučujeme si v tento večer vzít na sebe kus červeného oblečení, abychom všichni navodili správnou atmosféru dne sv. Valentýna.

Těšíme se na vás!

14. 2. 2017, 20:00 *** Klub C, areál ČZU *** vstupné 30 Kč

Událost na Facebooku

 

Hledáte svoji drahou polovičku? Nechcete jít na Valentýnskou párty sami?

Nebo jen chcete poznat nové lidi? Přijďte se seznámit na naší akci Speed Dating, která se koná 14. února na Kruhové hale v areálu ČZU.

Čeká vás posezení a seznámení u sklenky vína, ale pozor - na představení s protějškem máte jenom 3 minuty. Potom se páry vymění a čekají vás další tři minuty s někým jiným:-) V průběhu večera si zaznamenáváš jména a čísla těch, kteří tě zaujali, a v případě, že to váš protějšek vnímal stejně,  zašleme ti po akci kontakt na něj a zbytek už je jen na tobě!

Po konci akce se můžete rovnou přesunout na Valentýnskou párty do Klubu C, účastníci Speed Datingu mají vstup na Valentýnskou zdarma! 

 

Podmínkou účasti je vyplnění registračního formuláře níže, kapacita je omezena kvůli vyrovnání počtu kluků a holek!

Těšíme se na vás!

14. 2. 2017, 18:00 *** Kruhová hala ČZU *** vstupné 50 Kč

Událost na Facebooku

Registrační formulář (vyplnění povinné!)

 
 
 

Máte pocit, že na ČZU znáte málo lidí? Chcete poznat hromadu dalších? Máte šanci!

 

Speed dating je koncept seznamování, kdy máte na komunikaci s protějškem pouze tři minuty, během kterých se můžete bavit o čemkoli chcete. Po třech minutách se pánové přesunou o pozici vedle, kde na ně čeká další krásná dívka. Do formuláře, který máte u sebe, oba partneři vyplní, zda je ten druhý zaujal - pokud ano a partner u tebe vyplní to samé, dostaneš na něj po konci akce kontaktní telefon a mailovou adresu... pak už je to jenom na tobě!

 

ČZU: GO vám přínáší ve spolupráci s Red Bull druhý ročník Spring party ČZU!

 

Čeká vás nezapomenutelná akce, která již podruhé přínáší Silent Disco, přímo až k vám!

Silent disco přináší moderní a zcela jiný způsob hudební performace, který jen tak nikde nezažijete. Místo reproduktorů a hlasité hudby jsou účastníkům party zapůjčeny sluchátka. Každý z vás si může díky přepínači na sluchátkách zvolit, které z právě hrajících DJs bude poslouchat.

Sluchátka v sobě mají i jednu skvělou vychytávku a to světelný idikátor, podle kterého poznáte, kterého z DJs právě poslouchájí vaši kamáradi a díky tomu se můžete naladit na stejnou vlnu! Takže.... Příjďte se bavit a hlavně zažít něco co jinde nezažijete!

!!! NEZAPOMEŇTE !!! K vypůjčení sluchátek budete potřebovat platný ISIC nebo jiný platný doklad jako vratnou zálohu.