ČZU:Go! Winter Edition je po roce opět tady - to si nemůžeš nechat ujít!

 

Vánoce a zkouškové období budou za námi a dlouhý letní semestr před námi. Udělejte si poslední zimní radost a pojeďte si s námi užít 5 dní nabitých zábavou, akcí, her, teambuildingových aktivit, párty, nebo třeba noční bojovky a rozloučit se tak se zimou! Čeká na vás atmosféra seznamovacích kurzů spolu s instruktory, které již znáte! Ice bary, přátelská rodinná atmosféra a celá chata jen pro nás!

 

Vydali jsme se ve sněžnicích do zasněžené krajiny, abychom pro vás našli nejideálnější chatu, která by vydržela energii lidí z ČZU! A KTEROU JSME NAŠLI? Chata Zvonařka! Celá chata jen pro nás v malebném prostředí krkonošských hor! V blízkosti chaty se nacházejí v okruhu max. 500 m tři vleky (2x kotva, 1x poma)! Horská chata Zvonařka nabízí nejen pohodlné ubytování, ale ve společných prostorech také velkou společenskou místnost, šipky, kulečník a fotbálek.

A když nebude sníh? Nebojte, my jsme připraveni na všechno!

březen 2018, cena ubytování, dopravy a plné penze bude zveřejněna

Podrobnosti připravujeme.

Řadu věcí, které nás obklopují, považujeme za samozřejmost. Mobilní telefony, plnou ledničku, střechu nad hlavou. Ale co když se dostanete do situace, kdy tyto věci samozřejmé nebudou? Dokážete se postarat o sebe a svoje blízké?

 

Kurz je koncipován jako praktický test přežití v přírodě. Základní kemp je na vlastním pozemku daleko od civilizace, ale nedaleko řeky Lužnice. Součástí kurzu jsou techniky zajištění přístřešku, vody, jídla, ohně, slaňování, kurz první pomoci, lovu ryb i drobné zvěře a mnoho, mnoho dalšího..

Kurz je třídenní, kapacita kurzu je omezena na 15 osob. Součástí kurzu je hromadná doprava z Prahy do základního tábora.

Máte na to poradit si s přírodou?

Červen, přesný termín bude upřesněn (pátek - neděle), cena 2450 vč, dopravy z Prahy a zpět.

Více informací na partnerských stránkách www.survivalkurz.cz