Vícedenní akce

Během roku pořádáme celou řadu vícedenních akcí s bohatým programem - třeba seznamováky pro prváky, ČZU:Go! Winter Edition, Survival kurzy nebo ČZU:Go! Reloaded...

 

Večerní akce

Každoročně pořádáme cca patnáct jednodenních akcí v areálu ČZU - filmové MovieNights, seznamovací Speeddating a přibližně desítku tématických párty - Valentýnskou, Halloweenskou, Velikonoční...  

 

 

Podpora studia

Párty nejsou všechno! Během roku se snažíme pomáhat zejména prvákům při studiu - organizujeme bezplatné kurzy prezentace a rétoriky,  připravujeme prověřené studijní materiály a mnoho dalšího.

 

 
 
 

Hledáte svoji drahou polovičku? Nechcete jít na Valentýnskou párty sami?

Nebo jen chcete poznat nové lidi? Přijďte se seznámit na naší akci Speed Dating, která se koná 14. února na Kruhové hale v areálu ČZU.

Čeká vás posezení a seznámení u sklenky vína, ale pozor - na představení s protějškem máte jenom 3 minuty. Potom se páry vymění a čekají vás další tři minuty s někým jiným:-) V průběhu večera si zaznamenáváš jména a čísla těch, kteří tě zaujali, a v případě, že to váš protějšek vnímal stejně,  zašleme ti po akci kontakt na něj a zbytek už je jen na tobě!

Po konci akce se můžete rovnou přesunout na Valentýnskou párty do Klubu C, účastníci Speed Datingu mají vstup na Valentýnskou zdarma! 

 

Podmínkou účasti je vyplnění registračního formuláře níže, kapacita je omezena kvůli vyrovnání počtu kluků a holek!

Těšíme se na vás!

14. 2. 2017, 18:00 *** Kruhová hala ČZU *** vstupné 50 Kč

Událost na Facebooku

Registrační formulář (vyplnění povinné!)