Vícedenní akce

Během roku pořádáme celou řadu vícedenních akcí s bohatým programem - třeba seznamováky pro prváky, ČZU:Go! Winter Edition, Survival kurzy nebo ČZU:Go! Reloaded...

 

Večerní akce

Každoročně pořádáme cca patnáct jednodenních akcí v areálu ČZU - filmové MovieNights, seznamovací Speeddating a přibližně desítku tématických párty - Valentýnskou, Halloweenskou, Velikonoční...  

 

 

Podpora studia

Párty nejsou všechno! Během roku se snažíme pomáhat zejména prvákům při studiu - organizujeme bezplatné kurzy prezentace a rétoriky,  připravujeme prověřené studijní materiály a mnoho dalšího.

 

 
 
 

Máte po zkouškovém a chcete to jít oslavit? Máte přítelkyni, ale nenapadá vás, kam ji vzít na sv. Valentýna?

 

Tak máme pro vás jedinečnou příležitost. Přijďte na první párty letního semestru pořádanou ČZU:Go!, kde se můžete těšit na známé světélkující lightsticky, které oddělí zadané od nezadaných, našlapané playlisty našich djs Zeekee a Pomo, sestavené speciálně pro tento den ve stylu RETRO, kde hudba bude postupovat napříč lety.

 

Můžete se těšit i na legendární symbol lásky, amorka, který bude chodit mezi vámi a za jednoduchý úkol či otázku, na kterou odpovíte správně, obdržíte panáka zdarma. Doporučujeme si v tento večer vzít na sebe kus červeného oblečení, abychom všichni navodili správnou atmosféru dne sv. Valentýna.

Těšíme se na vás!

14. 2. 2017, 20:00 *** Klub C, areál ČZU *** vstupné 30 Kč

Událost na Facebooku