Vícedenní akce

Během roku pořádáme celou řadu vícedenních akcí s bohatým programem - třeba seznamováky pro prváky, ČZU:Go! Winter Edition, Survival kurzy nebo ČZU:Go! Reloaded...

 

Večerní akce

Každoročně pořádáme cca patnáct jednodenních akcí v areálu ČZU - filmové MovieNights, seznamovací Speeddating a přibližně desítku tématických párty - Valentýnskou, Halloweenskou, Velikonoční...  

 

 

Podpora studia

Párty nejsou všechno! Během roku se snažíme pomáhat zejména prvákům při studiu - organizujeme bezplatné kurzy prezentace a rétoriky,  připravujeme prověřené studijní materiály a mnoho dalšího.

 

 
 
 

udalost

Chcete se podílet na tom, jaké bude studijní prostředí na ČZU na další 3 roky?

Přijďte podpořit naše kandidáty ve volbách do AS ČZU 


Dlouhodobě dokazujeme, že nám není lhostejné prostředí, ve kterém studujeme. Máte šanci nás v našem úsilí podpořit a aktivně se zapojit do toho, jak bude v dalších třech letech studijní prostředí vypadat... Máme energii a plno nápadů, jak ho zlepšit. Většinu našich kandidátů znáte osobně - možná z akcí, které organizují, nebo třeba ze seznamovacích kurzů, kde dělali instruktory.

O co nám jde především?

 

  • Podpořit chillout zóny na univerzitě

  • Systematické zavedení opravných pokusů u zápočtu (ve studijním řádu to je... Ale zkusili jste to?)
  • Prodloužení otevírací doby v klubu C (Vypisuje se výběrové řízení na nového provozovatele. Ano, jde to změnit.)
  • Zpřísnění úrovně přijímacích zkoušek pro cizince (Prošli jste se poslední dobou na PEFce? Mezinárodní prostředí chceme, ale přijímací zkoušky na české obory by měly být nastaveny tak, aby nezvýhodňovali naše východní kolegy - věděli jste, že mají jiné přijímačky? A že jich je na českých oborech skoro třetina?)
  • Zapojení firem do výuky a podpora firemních stáží (Proč psát seminárky na nesmyslná témata, když je možné většinu školních prací dělat na míru? Stejně tak bakalářské a diplomové práce. Chceme větší zapojení lidí z praxe do výuky)
  • Zpřístupnění studoven bez potřeby odkládat věci v šatnách
  • Dodržování konzultačních hodin pedagogů
  • Zvýšení počtu vypisovaných termínů na zkoušky ke konci zkouškového

 senat