Vícedenní akce

Během roku pořádáme celou řadu vícedenních akcí s bohatým programem - třeba seznamováky pro prváky, ČZU:Go! Winter Edition, Survival kurzy nebo ČZU:Go! Reloaded...

 

Večerní akce

Každoročně pořádáme cca patnáct jednodenních akcí v areálu ČZU - filmové MovieNights, seznamovací Speeddating a přibližně desítku tématických párty - Valentýnskou, Halloweenskou, Velikonoční...  

 

 

Podpora studia

Párty nejsou všechno! Během roku se snažíme pomáhat zejména prvákům při studiu - organizujeme bezplatné kurzy prezentace a rétoriky,  připravujeme prověřené studijní materiály a mnoho dalšího.

 

 
 
 

Prosím, věnujte zvýšenou pozornost!

V době zápisů se na půdě ČZU pohybovali lidé, tvářící se jako studenti, kteří rozdávali letáčky s FCB adresou na skupinu, založenou pro prváky ČZU. Zároveň shromažďovali osobní e-maily, na které poté posílali pozvánku na seznamovací kurzy. Text e-mailu zněl následovně (tučně je náš komentář)

Ahoj,
určitě chceš jet tam, kam jede většina tvých spolužáků. Pak tě vítáme
 na Seznamováku Zemědělky. Je pro nás až překvapivé kolik už dorazilo přihlášek a jestli to tak půjde dál, budeme muset navýšit naší standartní kapacitu. Kdyby jim dorazila byť jediná přihláška, je to více než v minulých letech, takže by museli navýšit standardní kapacitu. Tento kurz byl nabízen pouze jednou v historii , a díky referencím byl následující rok rektorátem zakázán přístup na univerzitu. Nejdená se totiž o akci spojenou s ČZU, je organizována komerční skupinou z VŠE.

A proč jsme pořád největším seznamovákem na Zemědělce? Nejste, a nikdy jste nebyli. Kdyby ano, určitě by se o vás dali sehnat nějaké diskuze, články, reference?

1) Prváci k nám nadšeně jezdí už od doby, kdy jsme tuto akci jako první na Zemědělce vymysleli a začali ji úspěšně pořádat. Přesvědčit se můžeš na loňské FB skupině či kouknout na TV reportáž z loňských akcí. Vše najdeš na www.SeznamovakZemedelky.cz Prváci z ČZU k vám rozhodně nejezdí, jedná se o jednoznačnou lež stejně jako to, že jste seznamováky na ČZU vymysleli. Tradice vznikla před sedmi lety založením ČZU:Go!

2) Akce je na celých 7 dní za nejnižší cenu. Nevyděláváme na prvácích jako naše konkurence. Nesmysl. vaše cena je nižší proto, že je bez dopravy, bez organizovaného programu a s polopenzí. Rozlet se Sovou PEF je také oficiální akce pořádaná fakultou a těžko někdo může tvrdit, že rejžuje na studentech.

3) Nejsme nováčci a akce je opravdu profesionálně zvládnutá (informace o fakultě, program,...), viz reportáž, co o nás předloni natočila televize:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZLFYjrmplo8 Reportáž, kterou se propagujete, byla natočena na seznamováku vysoké školy UJEP. Rozhodně se nejedná o jakoukoli akci, na které byli studenti ČZU.

4) Podle všech výzkumů a informací co máme, se k nám i přes letošní další seznamováky, chystá většina studentů, což je vidět i podle přihlášek, které k nám již dorazily. Také se můžeš zúčastnit ankety kam pojedeš ty na FB skupině prváků ČZU 2014:  https://www.facebook.com/groups/PrvaciCZU2014 Anketu na FCB si plníte bohužel sami, stejně jako pozitivní komentáře na FCB - stačí se podívat na profily lidí, kteří vaší akci pozitivně hodnotí. S ČZU nemají společného nic, v lepším případě jsou to studenti VŠE. . Přihlášky vám dorazit nemohly vzhledem k tomu, že kurz propagujete poprvé v tomto e-mailu. Další lež, byť marketingově docela dobře zvládnutá.

5) Loni k nám přijelo přes 700 studentů a proto jsme pořád největším seznamovákem na Zemědělce! Pokud k vám přijelo 700 studentů, gratulujeme, ale z ČZU rozhodně nebyli. Dokonce i kdyby náhodou byli (což je zcela absurdní), na loňském ČZU:Go! bylo v šesti turnusech 1048 studentů.

Veškeré další info o našem seznamováku najdeš v příloze a na  www.SeznamovakZemedelky.cz - První pravdivá věc v e-mailu.

Jakékoli dotazy ohledně studia směřuj na FB skupinu pro prváky ČZU:  https://www.facebook.com/groups/PrvaciCZU2014 Dobrý nápad, ale hlavně tam chvalte seznamovák, jinak vás zablokují.

Na všechny se těšíme letos na Mácháči :)

S přáním krásného dne Organizační team Seznamováku :)

 

Pod tímto e-mailem je podepsán pan Daniel Sabela, dle veřejného výpisu z rejstříku dat. nar. 10. října 1992, Vranovská 1965/19, 251 01 Říčany, předseda "Klubu Studentů o.s.", který byl zapsán 1. ledna 2014; o dlouhé historii a zkušenostech se tedy dá pochybovat.

Vzhledem k množství nepravdivých informací, které se v textu objevují, rozhodli jsme se na pana Sabelu podat trestní oznámení a věříme, že situaci bude řešit i ČZU, protože se jednoznačně jedná o klamavou reklamu.